×
Szukaj
News
Jessica Mercedes w subtelnej i naturalnej stylizacji Posh Lashes

Jessica Mercedes w subtelnej i naturalnej stylizacji Posh Lashes

Jej rzęsy wyglądają świeżo i puszyście nawet o poranku.

Podczas stylizacji użyto matowych rzęs POSH, zastosowano skręt C, grubość 0.1, rzęsy w długościach od 7 do 11 mm. Aplikację wykonano przy użyciu tzw. kleju dotykowego no.3.

Nasza wspaniała Instruktorka Olga Klucznik z Zielonej Góry, pracowała swoimi ukochanymi pęsetami no.3 i 4. Wykonała stylizację metodą 2:1, zwracając szczególną uwagę, iż przy takiej budowie oka należy wycieniować długości rzęs w zewnętrznym kąciku tak by spojrzenie było lekkie i świeże.

Czytaj więcejzwiń
Targi Beauty Fair, Katowice 2016

Targi Beauty Fair, Katowice 2016

W listopadzie w Katowicach odbyła się 16 edycja targów Beauty Fair, skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej. Międzynarodowy zasięg, ponad 13 000 odwiedzających, nie mogło zabraknąć również Posh Lashes.

Licznie odwiedzaliście nasze wspaniałe stoisko, na którym prezentowaliśmy Wam gamę profesjonalnych produktów do stylizacji rzęs, m.in. również kolekcję rzęs POSH Matt. Linia stworzona z myślą o kobietach które chcą zaznaczyć swoje spojrzenie w naturalny sposób.

Zarówno w sobotę jak i w niedziele, wspaniałe Instruktorki Posh Lashes wykonywały, specjalnie dla Was, instruktażowe stylizacje rzęs. W tym czasie zadawaliście wiele ciekawych i profesjonalnych pytań.

Podsumowując, tegoroczne targi Beauty Fair były dla Posh Lashes bardzo owocne w nowe doświadczenia

Czytaj więcejzwiń
Targi Beauty Forum & SPA, Warszawa - Premiera Posh Lashes

Targi Beauty Forum & SPA, Warszawa - Premiera Posh Lashes

We wrześniu podczas prestiżowych targów Beauty Forum & Spa w Warszawie odbyła się premiera nowej marki Posh Lashes. Zaprezentowaliśmy Wam gamę innowacyjnych produktów do stylizacji rzęs.

Do Waszej dyspozycji na naszym stoisku czekał cały Team Instruktorski Posh Lashes. Produkty prezentowaliśmy także wykonując instruktażowe stylizacje rzęs.

Dziękujemy za liczne odwiedziny, zainteresowanie, ciekawe i inspirujące nas pytania oraz za ogromne pokłady pozytywnej energii.

Zapraszamy na kolejną edycję targów Beauty Forum & Spa, która odbędzie się w Warszawie w dniach 11 - 12 marca 2017 - zaprezentujemy nową linię rzęs. Do zobaczenia!

Czytaj więcejzwiń