×
Szukaj

Blog o przedłużaniu i stylizacji rzęs

Mistrzowski sezon 2019 Instruktorów Posh

Rok 2019 dobiegł końca zatem czas najwyższy na podsumowania. Z wielką radością chwalimy się sukcesami naszych mistrzyń. Z pewnością to był dobry rok dla Instruktorek Posh Lashes!

Czytaj więcejzwiń

Zachwycające spojrzenie dzięki rzęsom stopniowanym Glammy Mess

Styl i elegancja to atrybuty współczesnej kobiety. Każda z nas pragnie być piękna i czuć się wyjątkowo. Ze stopniowanymi rzęsami z serii Glammy Mess to możliwe! Dzięki nim nasza stylizacja nabierze niepowtarzalnego charakteru, a my poczujemy się niczym gwiazda na czerwonym dywanie.

Czytaj więcejzwiń

Laminacja rzęs – podkreśl to, co dała Ci natura

Wszystkie kobiety marzą o wachlarzu pięknych, podkręconych, pogrubionych i odżywionych rzęs. Wiele z nich osiągnęło wymarzony efekt dzięki zabiegowi przedłużania i zagęszczania. Nie każda z nas jest jednak gotowa na metodę z wykorzystaniem rzęs objętościowych. Nic straconego! Z myślą o wszystkich niezdecydowanych powstał zabieg laminowania, dzięki któremu każda kobieta może wyeksponować piękno poprzez wzmocnienie, podkreślenie i podkręcenie swoich naturalnych rzęs!

Czytaj więcejzwiń

Posh Lashes Mink - rzęsy objętościowe klasy Premium

Jesteś nowoczesną kobietą świadomą swego piękna? W kwestiach wyglądu i zdrowia nie uznajesz nawet najmniejszych kompromisów? Jeśli twierdząco odpowiedziałaś na przytoczone pytania, to niezaprzeczalny znak, że rzęsy Posh Lashes zostały stworzone z myślą o Tobie!

Czytaj więcejzwiń

Obalamy 5 mitów związanych z przedłużaniem rzęs!

W ostatnim czasie wokół przedłużania rzęs narosło wiele legend, mogących zniechęcać nas do wypróbowania tej metody. Warto jednak sprawdzić, ile prawdy jest w często spotykanych opiniach. Dziś obalamy najpopularniejsze mity dotyczące przedłużania rzęs!

Czytaj więcejzwiń

Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

W dzisiejszych czasach zabieg przedłużania rzęs jest coraz bardziej dostępny. To duże ułatwienie, ale także pewne niebezpieczeństwo — spośród wielu specjalistów może być nam trudno wybrać odpowiednią stylistkę. Czy zatem przedłużanie rzęs jest bezpieczne? Na co należy zwrócić uwagę?

Czytaj więcejzwiń

Demakijaż przedłużanych rzęs - o czym warto pamiętać?

Demakijaż to czynność, którą każda z nas wykonuje praktycznie codziennie. Wydaje się zatem, że jest to kwestia prosta i niewarta dłuższej uwagi. Trzeba jednak zadać sobie pytanie, czy każda z nas robi to prawidłowo? Sprawdźmy!

Czytaj więcejzwiń

Jak myć przedłużane rzęsy?

Jak każda z Was zapewne wie, przedłużane rzęsy wymagają regularnej pielęgnacji. Newralgicznym miejscem, o które trzeba szczególnie zadbać, jest niewielki uskok (o długości ok. 0,5 – 1 mm) między powieką a rzęsami – to tam zbiera się najwięcej brudu. Najczęściej jest nim kurz lub resztki makijażu.

Czytaj więcejzwiń

Świąteczne szaleństwo promocji w Posh Lashes - nie tylko dla Stylistek!

Czas kompletowania prezentów dla bliskich ruszył pełną parą! Możesz liczyć na nasze wsparcie: dzięki Posh Lashes i przedświątecznym promocjom bez problemu znajdziesz upominki dla każdej kobiety, która uwielbia pięknie wyglądać. W tym siebie samej, oczywiście!

Czytaj więcejzwiń

Uzupełnienie rzęs - na czym polega?

Uzupełnienie rzęs powinno być wykonywane średnio co 3 tygodnie. Mimo że profesjonalnie przyklejone rzęsy po takim okresie nadal dobrze się trzymają, to zabieg uzupełniający jest niezbędny ze względu na cykl życia rzęs naturalnych. Statystycznie wymiana ta trwa około 3 miesiące – w jej trakcie rzęsy naturalne wypadają wraz z syntetycznymi, a w ich miejscu odrastają nowe.

Czytaj więcejzwiń

Rzęsy 1:1 – wszystko o tej metodzie przedłużania rzęs

Pomimo dużej popularności, jaką cieszą się stylizacje objętościowe, wiele klientek nadal pragnie mieć pewność, że uzyska bardzo naturalny i subtelny efekt. Zwłaszcza klientki, które pierwszy raz decydują się na zabieg przedłużania rzęs, czują z tego tytułu pewien niepokój. Co więc w takiej sytuacji zaproponować?

Czytaj więcejzwiń