×
Szukaj

Blog o przedłużaniu i stylizacji rzęs

Wiosenne nowości w Posh Lashes

Poznaj najnowsze produkty Posh Lashes - kolekcję kolorowych rzęs Colour Crush; botoks do rzęs oraz pęsety Premium do aplikowania i separowania rzęs.

Czytaj więcejzwiń

Szalone okazje dostępne ONLINE!

Ogłaszamy weekend pod znakiem targowych promocji! Od piątku aż do niedzieli na naszej stronie możecie skorzystać z oferty przygotowanej dla was na wiosenne targi w Warszawie.

Czytaj więcejzwiń

Carnival fun by Posh Lashes

Bale, maskarady – po prostu zabawy w iście szampańskim wydaniu. Tak współcześnie wygląda karnawałowa impreza! Nieważne czy zamierzasz ją spędzić w gorącym Rio de Janeiro, czy na eleganckiej sali balowej. Musisz olśnić wszystkich wokół. W zrobieniu obłędnego wrażenia na pozostałych uczestnikach karnawałowej zabawy, pomogą Ci rzęsy na pasku od Posh Lashes. Gotowa żeby zaszaleć?

Czytaj więcejzwiń

Mistrzowski sezon 2019 Instruktorów Posh

Rok 2019 dobiegł końca zatem czas najwyższy na podsumowania. Z wielką radością chwalimy się sukcesami naszych mistrzyń. Z pewnością to był dobry rok dla Instruktorek Posh Lashes!

Czytaj więcejzwiń

Zachwycające spojrzenie dzięki rzęsom stopniowanym Glammy Mess

Styl i elegancja to atrybuty współczesnej kobiety. Każda z nas pragnie być piękna i czuć się wyjątkowo. Ze stopniowanymi rzęsami z serii Glammy Mess to możliwe! Dzięki nim nasza stylizacja nabierze niepowtarzalnego charakteru, a my poczujemy się niczym gwiazda na czerwonym dywanie.

Czytaj więcejzwiń

Laminacja rzęs – podkreśl to, co dała Ci natura

Wszystkie kobiety marzą o wachlarzu pięknych, podkręconych, pogrubionych i odżywionych rzęs. Wiele z nich osiągnęło wymarzony efekt dzięki zabiegowi przedłużania i zagęszczania. Nie każda z nas jest jednak gotowa na metodę z wykorzystaniem rzęs objętościowych. Nic straconego! Z myślą o wszystkich niezdecydowanych powstał zabieg laminowania, dzięki któremu każda kobieta może wyeksponować piękno poprzez wzmocnienie, podkreślenie i podkręcenie swoich naturalnych rzęs!

Czytaj więcejzwiń

Posh Lashes Mink - rzęsy objętościowe klasy Premium

Jesteś nowoczesną kobietą świadomą swego piękna? W kwestiach wyglądu i zdrowia nie uznajesz nawet najmniejszych kompromisów? Jeśli twierdząco odpowiedziałaś na przytoczone pytania, to niezaprzeczalny znak, że rzęsy Posh Lashes zostały stworzone z myślą o Tobie!

Czytaj więcejzwiń

Obalamy 5 mitów związanych z przedłużaniem rzęs!

W ostatnim czasie wokół przedłużania rzęs narosło wiele legend, mogących zniechęcać nas do wypróbowania tej metody. Warto jednak sprawdzić, ile prawdy jest w często spotykanych opiniach. Dziś obalamy najpopularniejsze mity dotyczące przedłużania rzęs!

Czytaj więcejzwiń

Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

W dzisiejszych czasach zabieg przedłużania rzęs jest coraz bardziej dostępny. To duże ułatwienie, ale także pewne niebezpieczeństwo — spośród wielu specjalistów może być nam trudno wybrać odpowiednią stylistkę. Czy zatem przedłużanie rzęs jest bezpieczne? Na co należy zwrócić uwagę?

Czytaj więcejzwiń

Demakijaż przedłużanych rzęs - o czym warto pamiętać?

Demakijaż to czynność, którą każda z nas wykonuje praktycznie codziennie. Wydaje się zatem, że jest to kwestia prosta i niewarta dłuższej uwagi. Trzeba jednak zadać sobie pytanie, czy każda z nas robi to prawidłowo? Sprawdźmy!

Czytaj więcejzwiń

Jak myć przedłużane rzęsy?

Jak każda z Was zapewne wie, przedłużane rzęsy wymagają regularnej pielęgnacji. Newralgicznym miejscem, o które trzeba szczególnie zadbać, jest niewielki uskok (o długości ok. 0,5 – 1 mm) między powieką a rzęsami – to tam zbiera się najwięcej brudu. Najczęściej jest nim kurz lub resztki makijażu.

Czytaj więcejzwiń

Świąteczne szaleństwo promocji w Posh Lashes - nie tylko dla Stylistek!

Czas kompletowania prezentów dla bliskich ruszył pełną parą! Możesz liczyć na nasze wsparcie: dzięki Posh Lashes i przedświątecznym promocjom bez problemu znajdziesz upominki dla każdej kobiety, która uwielbia pięknie wyglądać. W tym siebie samej, oczywiście!

Czytaj więcejzwiń

Uzupełnienie rzęs - na czym polega?

Uzupełnienie rzęs powinno być wykonywane średnio co 3 tygodnie. Mimo że profesjonalnie przyklejone rzęsy po takim okresie nadal dobrze się trzymają, to zabieg uzupełniający jest niezbędny ze względu na cykl życia rzęs naturalnych. Statystycznie wymiana ta trwa około 3 miesiące – w jej trakcie rzęsy naturalne wypadają wraz z syntetycznymi, a w ich miejscu odrastają nowe.

Czytaj więcejzwiń

Rzęsy 1:1 – wszystko o tej metodzie przedłużania rzęs

Pomimo dużej popularności, jaką cieszą się stylizacje objętościowe, wiele klientek nadal pragnie mieć pewność, że uzyska bardzo naturalny i subtelny efekt. Zwłaszcza klientki, które pierwszy raz decydują się na zabieg przedłużania rzęs, czują z tego tytułu pewien niepokój. Co więc w takiej sytuacji zaproponować?

Czytaj więcejzwiń